Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Mokotów m.st. Warszawy
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - DBFO Mokotów > Menu Podmiotowe > Władze > Kadra zarządzająca

Kadra zarządzająca

  Drukuj
 

Dyrektor:
Małgorzata Krajewska 
Pokój nr 306 telefon: (22) 541-80-00;
e-mail: m.krajewska@dbfomokotow.pl

Zastępca Dyrektora:
Sławomir Prądzyński
Pokój nr 302 telefon: (22) 541-80-10
e-mail: s.pradzynski@dbfomokotow.pl

Główny Księgowy:
Maria Kalicka
Pokój nr 304 telefon: (22) 541-80-04;
e-mail: m.kalicka@dbfomokotow.pl

Zastępca Głównego Księgowego:
Daria Majewicz
Pokój nr 308 telefon: (22) 541-80-60;
e-mail: d.majewicz@dbfomokotow.pl

Naczelnik Wydziału Finansów:
Dorota Tlak
Pokój nr 309 telefon: (22) 541-80-61
e-mail: d.tlak@dbfomokotow.pl

Naczelnik Wydziału Płac i Ubezpieczeń Społecznych:
Agata Banaszek 
Pokój nr 321 telefon: (22) 541-80-20
fax: (22) 541-80-26
e-mail: a.banaszek@dbfomokotow.pl

Naczelnik Wydziału Planowania i Analiz:
Bożena  Burczaniuk
Pokój nr 318 telefon: (22) 541-80-12
fax: (22) 541-80-18
e-mail: b.burczaniuk@dbfomokotow.pl

Naczelnik Wydziału Administracyjno-Organizacyjnego:
Mariola Jakóbczak
Pokój nr 115 telefon: (22) 541-80-50
fax: (22) 541-80-55
e-mail: m.jakobczak@dbfomokotow.pl

 
 
Wprowadził Kula Konrad (DBFO Mokotów) 16-06-2011
Aktualizujący Kula Konrad (DBFO Mokotów) 09-05-2022
Zatwierdzający Prądzyński Sławomir (DBFO Mokotów) 09-05-2022
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 09-05-2022
Liczba odwiedzin: 4188